x
  hledat filmy, osoby...
  Ledová panna
  84%
  Seriál: Vikingové díl: Ledová panna (6. série / 7. díl)
  Žánr: akční/dobrodružný
  Země: Kan.
  Rok výroby: 2020
  Režie: C. Donnelly a další
  Hrají: T. Fimmel, K. Winnicková, C. Standen a další
  Výpis dílů seriálu
  Ledová panna
  Ledová panna
  Ledová panna
  Ledová panna
  Ledová panna
  Krátký popis dílu Ledová panna
  Bjorn se vrací do Kattegatu. Harald se chce pomstít Olafovi. V Kyjevě se Ivar a Igor dozví zajímavé zprávy o princi Dirovi.
  Diskuze k seriálu Ledová panna
  ....
  18.11.17
  PTeen
  reagovat
  Další vynikající seriál, který nutí diváka sledovat osudy jednotlivých postav a přitom se v každém díle udá nějaký zvrat a osud hlavních hrdinů je nejasný - to mám na podobných seriálech nejraději! A tolik bojů, krve, sexu, válek, nájezdů a krásných záběrů krajiny, až se z toho tají dech. Nejsem si jistá, že záběry odpovídají době, kdy se děj jakože odehrává, ale jednoznačně z něho jde oddanost vlastním bohům a zvídavost. Zatím jsem ve třetí sérii a nemohu se dočkat, co se s postavami stane dál a jak nakonec celý příběh skončí.... Doporučuji převelice!
  Je až...
  14.1.17
  ArsenalEagle
  reagovat
  Je až neuvěřitelné, jak jednotlivé postavy, díly a série postupně získávají gradaci - příběh se nestává nudným, naopak je lepší a zajímavější. Seriál nám nabízí dle mého jeden z nejlepších kastingů, plný neokoukaných tváří. Po shlédnutí zatím všech dílů (konec 4. série) mohu upřímně říct, že Ragnar Lothbrok je jedna z nejsilnějších, nejsympatičtějších a nejlépe zahraných seriálových postav. A teď, kloubouk dolů za to, jak se příběh neztratil v silné konkurenci GoT - dle mého se jedná o opravdu silného oponenta. Bohužel, musíme se zde držet jistých historických faktů, které příběh drží u země. Ave Travis Fimmel aka Ragnar
  Postmoderní...
  4.3.16
  gpx
  reagovat
  Postmoderní unisex paskvil.
  Když už nic...
  9.9.15
  petr.cecek
  reagovat
  Když už nic jiného, tak minimálně o kus lepší pokus připodobnit krutost středověku formou seriálu, než posranej Spartacus.
  Po pilotu jsem zanechán chladným, víc než skandinávská louka.
  Během sledování první série, jsem si snad při každém díle kladl otázku, proč je tenhle seriál tak moc oblíbený a kritiky uznávaný. Skrývání rozsekaných hlav a rozevřených hrudníků je snad účelem kvůli promítání těhotným ženám? Nebo v mateřských školách? Nebo snad nebyly penážky? Každopádně to ubírá na tvrdosti, celková výprava je dost béčko a casting včetně hereckých výkonů je dost LARP, včetně dialogů. Dobový repliky fakt krutě dostáváj na prdel. Co se týče autentičnosti jakési středověké atmošky, Trůny zdaleka nemají konkurenci a to se jedná o fantasy. Vikingové jsou zatraceně přeceněný a kurevsky zbabraný. Potenciál seriálu zde neni vůbec využit. Situace, ze kterých se dá těžit dva tři díly, se tu odpískaj během 10 minut a naopak .1. série je průser. 45%
  Rozbiehalo sa...
  8.5.15
  alexander.pal
  reagovat
  Rozbiehalo sa to pomalšie,ale 4 posledné diely 3.série to bola jednoducho pastva pre oči a o finále ani nehovorím.A čerešnička na torte,geniálne šialený Floki.
  Následující