x
  hledat filmy, osoby...
  Maigret klade past
  74%
  Seriál: Maigret díl: Maigret klade past (6. série / 2. díl)
  Žánr: krimi/drama
  Země: Fra.
  Rok výroby: 1996
  Režie: J. Herz
  Hrají: B. Cremer, B. Todeschini, H. Surgereová a další
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Maigret klade past
  Krátký popis dílu Maigret klade past
  V pařížské čtvrti Marais došlo k vraždám několika žen. Zločiny se odehrávají vždy v noci, když oběti byly na cestě kolem jednoho řeznictví. Na místě činu zůstane pokaždé mrtvola s roztrhanými šaty. Případu se ujímá komisař Maigret, který má úkol nejen najít vraha, ale především zbavit pařížské ženy strachu. Maigret po poslední vraždě nastraží důmyslnou past, vrah však stále uniká.
  Popis dílu Maigret klade past
  Belgicko, Francúzsko, Švajčiarsko, Česká republika (1991).
  Diskuze k seriálu Maigret klade past
  Výborný Maigret
  23.8.14
  Anonym
  reagovat
  Moc ráda se na něj dívám. Bohužel zatím jsem neviděla úplně všechny díly. Nikdy včas nezjistím, když to některá stanice začne dávat. Je bezva, že tam netečou potoky krve, nestřílí ze všech stran a dříve nebo později nemusím čekat honičku aut. Ani tam forenzní všeználkové nezkoumají hnidy a nekapou kapátkem záhadnou tekutinu, aby jim řekla, kdo prodal ty vražedné boty. Maigret je o lidech, jejich slabostech i starostech. Cremer ho zahrál vynikajícím způsobem, seriál zachycuje atmosféru a dovoluje divákovi používat vlastní mozek. Málokdy se povede, aby filmové zpracování bylo téměř stejně vynikající, jako knižní originál. Prostě a jednoduše, je to detektivní lahůdka.
  Maigret je pro...
  14.10.11
  Kh.snorlax
  reagovat
  Maigret je pro dnešního diváka nuda, není neprůstřelný, nepoužívá zbraně, které budou vynalezeny za sto let, není hacker tělem i duší, nedopouští se automobilových honiček, v kterých zvítězí Trabant nad Lamborghini, neb Trabant řídí nejfantastičtější detektiv všeho míra. Nepobíhá obnažen do půli osvaleného těla mezi ložnicemi dívek a dam, které touží jen a jen po rozkoši spatřit JEHO. Neoslňuje ani přesně mířenou střelbou, asi supertvrdou pěstí. Pod jeho pohledem netaje led, ani se nebortí skála. Jak říkám, zkrátka nuda. Jednoduché televizní zpracování, které dává přednost důvtipu románové detektiva, šarmu jeho představitele a nezájmu diváka o hektolitry umělé krve, tuny vyhřezlých vnitřností a zvuky svištících kulek. Ano, Maigret v podání Cremera se mi líbí. A rouhám se kultu velkého Jeana Gabina, ale ať dělám, co dělám, Cremer je pro mě ten pravý a nejlepší Maigret.
  Polovina dílů...
  14.12.11
  myslivecek1997
  reagovat
  Polovina dílů průměrná. Literární Maigret mně zaujal stylem, jakým je napsán, zatímco tento seriál je příjemné retro. Já vím, světoborné to není, ale dívat se na to dá.
  Maigert jsou...
  2.11.13
  Anonym
  reagovat
  Souhlasím. Maigret je úžasná detektivní série Cremer mu dal realistickou tvář. Tyto detektivky miluju
  skvelý komisár...
  20.10.13
  Anonym
  reagovat
  Fantastický seriál so skvelým hlavným hrdinom,Bruno Cremer bol vynikajúcim hercom,ktorého som obdivovala.Tomuto seriálu dodal svojim obdivuhodným,neopakovateľným stvárnením role hlavného predstaviteľa inšpektora Maigreta,nezabudnuteľný zážitok,šmrnc ? ;-) ;-)