x
  hledat filmy, osoby...
  Já vím že víš
  64%
  Seriál: Jake a Tlusťoch díl: Já vím že víš (4. série / 11. díl)
  Žánr: krimi/drama
  Země: USA
  Rok výroby: 1990
  Premiéra v EN 12.12.1990
  Režie: D. Attias
  Hrají: W. Conrad, J. Penny, A. Campbell a další
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Já vím že víš
  Krátký popis dílu Já vím že víš
  Caroline Wilton, pohádkově zámožná sběratelka umění, trpí nevyléčitelnou chorobou. Krátce poté, co se rozhodne věnovat všechny své cenné malby muzeu, je zavražděna. Na první pohled se zdá, že pachatelem byl náhodný lupič. Avšak McCabeovi neuniknou dvě zásadní skutečnosti: Carolinin muž Michael má pohlednou milenku, a co je závažnější, krátce před zavražděním manželky nechal zhotovit kopie těch nejcennějších kousků její sbírky...
  Diskuze k seriálu Já vím že víš
  Docela dobrý !!!
  8.6.18
  Anonym
  reagovat
  Seriál na svou dobu není vůbec špatný, raději se budu dívat na opakování serálu Jake a Tlusťoch , než na české filmy ze současnosti nebo dokonce české seriály. Neustále stejní herci , s talentem i bez. Asi nikdo nečeká, že všechno bude odpovídat realitě , navíc serál byl natočen před 30 lety .Zafungoval kontrast hlavních hrdinů ,věkový i váhový. U nás někteří herci budou hrát asi do smrti a to je důvod proč nechodím již do divadla. Nedostávají žádnou nebo malou šanci mladí. Obdivuji všechny ty, kteří se nesnaží za každou cenu lézt do televize, téměř v devadesáti.Zítra se na seriál zase ráda podívám.
  Jake a tlusťoch
  8.2.18
  Anonym
  reagovat
  Mně osobně se tento seriál líbí.Jednotlivé díly jsou dobře napsané,scénáře mají dobré zápletky i řešení a jistě jsou lepšínež banální příběhy v seriálu Nemocnice v růžové zahradě nebo v Ulici,které již vůbec nesledujeme.Herecky jsou rovněž díly Jake a tlusťoch dobře obsazené.Každopádně bych uvítal možnost si některé díly na DVD zakoupit.
  Jake a...
  3.3.13
  wolf17
  reagovat
  Jake a Tlusťoch je jedna velká nestylová nuda, 1 hvězda.
  Některý díl...
  21.5.14
  rt12
  reagovat
  Některý díl zkouknu celý, jiný se nedá.
  pán a pes
  4.7.14
  Geralt66
  reagovat
  Kdo je větší tlusťoch? Pán nebo pes? Asi těžko říci, ale s odstupem toto hodnotím jako slabý odvar zajímavých kriminálek. Doba přinesla desítky, možná stovky lepších seriálů. Takže díky, ale nikdy více.
  Následující