x
  hledat filmy, osoby...
  Útěky
  77%
  Seriál: Dr. House díl: Útěky (8. série / 10. díl)
  Žánr: drama/mysteriozní
  Země: USA
  Rok výroby: 2012
  Premiéra v EN 30.1.2012
  Režie: S. Bookstaver
  Hrají: H. Laurie, O. Epps, R. Sean Leonard a další
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Útěky
  Krátký popis dílu Útěky
  Na vyšetření k Houseovi se dostaví dívka, o které záhy zjistí, že utekla z domova a žije takřka na ulici. Když mladá žena odchází, doktor si všimne, že pacientka krvácí z uší. House musí urychle najít příčiny jejího neustále se zhoršujícího stavu.
  Popis dílu Útěky
  Tým léčí nezletilou bezdomovkyni, která na ambulanci začala krvácet z ucha. Pacientka tvrdí, že odešla z domova od drogově závislé matky, která ji bila. House s Adamsovou vedou spor, zda se případ má, či nemá nahlásit na odboru sociální péče. Jak se dívčin zdravotní stav zhoršuje, Adamsová nakonec na sociální péči zavolá a jim se podaří pacientčinu matku najít. Ukazuje se, že jejich vztah byl složitější, než jak jej dívka líčila, a že k sobě budou jen těžko hledat cestu zpátky. House si... užívá svobody bez náramku na noze, ale někdy svou volnost i zneužívá, například ke sledování Foremana a Anity.
  Diskuze k seriálu Útěky
  21
  27.3.20
  Anonym
  reagovat
  21
  OFICIÁL
  6.12.18
  Romi.octavia
  reagovat
  Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie...
  Sir Hugh Laurie
  26.9.18
  esapo1
  reagovat
  Celej seriál jsem nikdy neviděl. Hlavně ne ty první díly. Dr. Haus je mi sympatický svým pohledem na svět, černočerným humorem a tím skrytým bolavým člověkem uvnitř. Vynikající hudebník... eee tedy muzikant (herec i role). Seriál naprosto dokonale válcuje obdobné seriály české provenience. Jmenovat netřeba. Za mně absolutní plus. :thumbsup:
  Naposledy upraveno 26.09.18 20:24:31 uživatelem esapo1
  Viděl jsem...
  4.2.16
  Khumbac
  reagovat
  Viděl jsem zatím jen pár dílů, House v pohodě, ale ti doktůrci mi tam nějak nesedí. Na seriál jsem začal koukat kvůli písně My Body is a cage od Petra Gabriela.
  15. a 16. díl...
  16.8.15
  deadman93
  reagovat
  15. a 16. díl 4.série - To vole! Male Tears....! fakt **** Až při druhé projekci mi došlo jak brutálně depresivní ten seriál je...
  Následující