x
  hledat filmy, osoby...
  Chase
  88%
  Seriál: Dr. House díl: Chase (8. série / 12. díl)
  Žánr: drama/mysteriozní
  Země: USA
  Rok výroby: 2012
  Premiéra v EN 13.2.2012
  Režie: M. Shakman
  Hrají: H. Laurie, O. Epps, R. Sean Leonard a další
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Chase
  Krátký popis dílu Chase
  Chase se setkává s jeptiškou Moirou, která si stěžuje na bolesti v rameni. Při vyšetření Chase nahmatá v jejím prsu bulku. Naštěstí se ukáže, že nádor není zhoubný. Při léčbě se Chase s novickou velmi sblíží. Netuší ale, že žena má další vážné problémy a bude bojovat o její život.
  Popis dílu Chase
  V nemocnici došlo k závažné události, která je nezávisle vyšetřována lékařem z jiné nemocnice. Z retrospektivních útržků se pomalu skládá celá mozaika děje. Houseův tým řešil případ středoškolského profesora, který při běhání zkolaboval. Profesor učil chemii a toho dne se mu ve škole nepovedl pokus, který skončil výbuchem. Postupně se u pacienta začaly projevovat i psychotické příznaky, které vyvrcholily napadením ošetřujících lékařů, při němž byl vážně zraněn Chase. Vyšetřování má zjistit... viníka a potrestat ho.
  Diskuze k seriálu Chase
  21
  27.3.20
  Anonym
  reagovat
  21
  OFICIÁL
  6.12.18
  Romi.octavia
  reagovat
  Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie...
  Sir Hugh Laurie
  26.9.18
  esapo1
  reagovat
  Celej seriál jsem nikdy neviděl. Hlavně ne ty první díly. Dr. Haus je mi sympatický svým pohledem na svět, černočerným humorem a tím skrytým bolavým člověkem uvnitř. Vynikající hudebník... eee tedy muzikant (herec i role). Seriál naprosto dokonale válcuje obdobné seriály české provenience. Jmenovat netřeba. Za mně absolutní plus. :thumbsup:
  Naposledy upraveno 26.09.18 20:24:31 uživatelem esapo1
  Viděl jsem...
  4.2.16
  Khumbac
  reagovat
  Viděl jsem zatím jen pár dílů, House v pohodě, ale ti doktůrci mi tam nějak nesedí. Na seriál jsem začal koukat kvůli písně My Body is a cage od Petra Gabriela.
  15. a 16. díl...
  16.8.15
  deadman93
  reagovat
  15. a 16. díl 4.série - To vole! Male Tears....! fakt **** Až při druhé projekci mi došlo jak brutálně depresivní ten seriál je...
  Následující