x
  hledat filmy, osoby...
  Dr. House
  87%
  Dr. House (seriál)
  Žánr: drama/mysteriozní
  Země: USA
  Rok výroby: 2004
  Premiéra v EN 16.11.2004
  Režie: G. Muzio a další
  Hrají: H. Laurie, O. Epps, R. Sean Leonard a další
  Výpis dílů seriálu
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Dr. House
  Krátký popis seriálu Dr. House
  Hlavní postava Gregory House je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové, neurologa Erica Foremana a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase.

  Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson, který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová, se kterou má House... neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože ne má rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu.  Popis seriálu Dr. House
  Dr. House je o holi chodící doktor, který nesnáší pláště. Prodělal svalovou mrtvici, po které prožívá nesnesitelné bolesti. Velice často užívá vicodin, který má jeho bolavou nohu zklidnit. Tento lék je ale velice návykový a House si na něj vytvořil závislost. Používá často nevybíravé a ne příliš standardní metody a často se v diagnóze mýlí.

  Jeho omyly ale nemají fatální důsledek a většinou vedou k pozdějšímu úplnému vyléčení. Seriál je doplněn i řadou příběhů postav, které v... něm hrají.

  V TV
  StaniceDatumČas
  FOX Life (hr) po 27. 9. 8.30 - 9.25
  FOX Life (hr) po 27. 9. 17.05 - 18.00
  Diskuze k seriálu Dr. House
  21
  27.3.20
  Anonym
  reagovat
  21
  OFICIÁL
  6.12.18
  Romi.octavia
  reagovat
  Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie...
  Sir Hugh Laurie
  26.9.18
  esapo1
  reagovat
  Celej seriál jsem nikdy neviděl. Hlavně ne ty první díly. Dr. Haus je mi sympatický svým pohledem na svět, černočerným humorem a tím skrytým bolavým člověkem uvnitř. Vynikající hudebník... eee tedy muzikant (herec i role). Seriál naprosto dokonale válcuje obdobné seriály české provenience. Jmenovat netřeba. Za mně absolutní plus. :thumbsup:
  Naposledy upraveno 26.09.18 20:24:31 uživatelem esapo1
  Viděl jsem...
  4.2.16
  Khumbac
  reagovat
  Viděl jsem zatím jen pár dílů, House v pohodě, ale ti doktůrci mi tam nějak nesedí. Na seriál jsem začal koukat kvůli písně My Body is a cage od Petra Gabriela.
  15. a 16. díl...
  16.8.15
  deadman93
  reagovat
  15. a 16. díl 4.série - To vole! Male Tears....! fakt **** Až při druhé projekci mi došlo jak brutálně depresivní ten seriál je...
  Následující