x
  hledat filmy, osoby...
  Giganti
  72%
  Seriál: Comeback díl: Giganti (1. série / 11. díl)
  Žánr: komedie
  Země: ČR
  Rok výroby: 2008
  Režie: J. Fuit
  Hrají: T. Matonoha, K. Leichtová, M. Dejdar a další
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Giganti
  Krátký popis dílu Giganti
  Ivu štve, že se Tomáš může od rána do večera cpát kalorickými bombami, aniž by přibral gram, zatímco ona tloustne i po šrotu a sušeném celeru.
  Popis dílu Giganti
  Vymyslí proto pomstu. Vypere mu kalhoty tak, že se srazí. Když Tomáš zjistí, že se nevejde do svých oblíbených džín, pokusí se své stravovací návyky přehodnotit. Marcelka ho zahrne dietami a zeštíhlujícími přípravky, po kterých by zhubla i kudlanka nábožná, ale Tomášův hlad je silnější. Lednička ho přitahuje podvědomě, jako žárovka mouchu. Když si to v plné míře uvědomí, nastolí doma i v obchodě absolutní dietu. Pacovským hrozí hladomor.  Iva Tomášovi radši... přizná, že nepřibral, že se jeho kalhoty prostě jenom srazily, ale už je pozdě, Tomi Paci je hubnutím z cela zaslepen.

  V TV
  StaniceDatumČas
  Nova et 12. 8. 18.15 - 18.50
  Diskuze k seriálu Giganti
  POCHOPIT A...
  5.7.17
  Anonym
  reagovat
  je třeba pochopit a porozumnět genialitě seriálu a jeho tvůrců. nic podobného na obrazovkách není ani z naši dílny, ani z HW. seriál je geniálně vystavěn na odhalení ubohosti a pokleslosti popové "zábavy", která se nám sevírovala po desetiletí a jejíž důsledky a obliba trvá dodnes. protagonisté této politické zkaženosti jsou tu dodnes a dodnes berou odměny za "kulturní" hnus. proč to neukázat? kdo to pochopil? chápu, že asi u většiny seriál propadne, je moc chytrý, ale držím palce chytrým nepřátelům pokleslosti a odpadu. vydržte...
  :roll:
  22.6.17
  Anonym
  reagovat
  Stejná trapárna jako Partička. :roll:
  Tomáš k
  7.11.16
  Anonym
  reagovat
  To je dobí :-D :thumbsup:
  Super
  5.9.15
  patrik.rydl
  reagovat
  Nova se asi snažila vymyslet tu největší debilovinu všech dob. Je to tak debilní, až je to super. Nezapomenutelné hlášky a Ozzák. Myslím že by se mohlo v jeho natáčení pokračovat. Je to fakt super seriál. Určitě lepší než nový pokus české televize o komediální seriál - Ruddyho má každý rád. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
  ozzák
  30.8.14
  Trexes
  reagovat
  Ačkoli většina českých seriálů je naprostá kravina, tohle je tak velká kravina, až se mi to prostě líbí. Jedinečný Ozzák, suprová Simona, Lexa, Saša, Iva, Mamba i pan Pacovský sám jsou tak suprová a nepředvídatelná parta, která mě vždycky nějakou svou kravinkou a upřímným drsným životem zaručeně pobaví. Yeah!
  Následující