x
  hledat filmy, osoby...
  Zamilovaný profesor
  55%
  Zamilovaný profesor
  Žánr: komedie/romantický
  Země: USA
  Rok výroby: 1996
  Režie: T. Shadyac
  Hrají: E. Murphy, J. Pinkett Smithová, J. Coburn a další
  Zamilovaný profesor
  01:42
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Zamilovaný profesor
  Krátký popis filmu Zamilovaný profesor
  Báječná komedie s neodolatelným Eddiem. Eddie hned 6x... Rozhodně si to nenechejte ujít!
  Murphy hraje plachého Dr. Klumpa, laskavého, nadaného profesora genetiky, jehož celý život provázejí nadbytečné kalorie. Když však do universitního sboru nastoupí krásná Carla, začne mít Klump deprese, jak shodit svá přebytečná kila a stát se tak mužem, který by získal její srdce. Z lásky k této kolegyni použije nevyzkoušený odtučňovací preparát a stane se tak vždy na pár hodit vtipným, hezkým a... sebejistým Don Juane. S vizáží se ovšem mění i jeho dobromyslná povaha!
  Popis filmu Zamilovaný profesor
  Hrdinou příběhu, který je variací klasického motivu Jekylla a Hydea je roztržitý profesor Sherman Klump, který se na první pohled zamiloval do své kolegyně, Carly Purlyové. Má to však háček. Klump je téměř dvousetkilový tlouštík a bojí se, že právě na to by mohla jeho láska doplatit. Hnán děsivými sny, rozhodne se vyzkoušet na sobě svůj objev, preparát, který testoval jen na morčatech. Ten z něj sice udělá štíhlého mladého muže s poněkud extravagantním chováním, ale má jen dočasnou... účinnost, což znamená, že zpátky v tlouštíka se začíná měnit v ty nejnevhodnějších chvíle a to zcela nečeka ně. Navíc se po čase štíhlé já, které si říká Buddy Love, začne až příliš vměšovat Shermanovi do života. Pokusí se mu přebrat Carlu, připraví ho o místo i bydlení a dokonce se pokusí natrvalo zaujmout místo v jeho těle. Jenže dobrácký profesor si to nenechá líbit a je odhodlán zůstat sám sebou i za cenu nepříjemné tloušťky.
  Diskuze k filmu Zamilovaný profesor
  Dost...
  30.8.14
  Trexes
  reagovat
  Dost velká a tuctová podívaná, u které se ale dá zasmát. Komedie to je plytká a povrchní a to platí i o humoru a nemálo klišé nedobře využitych k otravení diváka. No Edie se tady kdoví jak nevyšvyhl a totéž platí i o dalších hercích, takže pokud nemáte náladu na něco opravdu hloupého tak si to ani nepouštějte.
  Taková...
  25.7.14
  Katy86
  reagovat
  Taková komedie por né moc náročné diváky. Já celkem náročný divák jsem a tak jsem s tímhel filmem moc nadšená nebyla. Někdy mi bylo profesora fakt líto, ale někdy ten film byl vážně tak trapný, až jsem kroutila doslova hlavou. Nebylo to ale nejhorší, koukat se na to z části dalo.
  Ty fekální...
  15.9.12
  wolf17
  reagovat
  Ty fekální vtipy jsou fakt trapné, to samé silně přehrávající Eddie Murphy. Ale existují i mnohem horší kousky. Tady byli některé scény fajn, 2 hvězdy.
  Nechutný !...
  25.5.14
  rt12
  reagovat
  Nechutný !
  3 hvězdičky za...
  30.1.09
  WordUp
  reagovat
  3 hvězdičky za úžasný dabing Oldřich Kaisera.
  Předchozí
  Následující