x
  hledat filmy, osoby...
  Lilo & Stitch
  72%
  Lilo & Stitch
  Žánr: animovaný/dobrodružný
  Země: USA
  Rok výroby: 2002
  Premiéra v ČR 29.8.2002
  Režie: D. Deblois a další
  Hrají: D. Chaseová, C. Sanders, T. Carrereová a další
  Lilo & Stitch
  trailer02:57
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Lilo & Stitch
  Krátký popis filmu Lilo & Stitch
  Lilo je osamělá havajská dívka, která si osvojí malého ošklivého "psa". Stitch, jak jej pojmenuje, by byl ideálním domácím mazlíčkem, kdyby se ovšem ve skutečnosti nejednalo o výsledek genetického experimentu, který uprchl ze vzdálené planety a havaroval na Zemi. Pomocí své lásky a víry ve způsob tradičního havajského pojetí rodiny pomůže Lilo objevit Stitchovi jeho srdce a dát mu schopnost mít někoho rád, ke které nebyl svými tvůrci nikdy předurčen.
  Popis filmu Lilo & Stitch
  Animovaná komedie Lilo a Stitch je příběh malé dívky, která se setká s nejvíce hledaným mimozemšťanem v celé galaxii. Lilo je roztomilá dívka z Havaje, která adoptuje maličkého ošklivého pejska, kterého pojmenuje Stitch. Stitch by byl dokonalý domácí mazlíček, kdyby ovšem ve skutečnosti nebyl genetický experiment, který utekl z cizí planety a neztroskotal na Zemi. Svou láskou, vírou a neochvějnou vírou v "ohana" (havajské pojetí rodiny) pomůže Lilo Stitchovi otevřít srdce a dá mu něco, co mu... nebylo dáno - schopnost mít starost o druhé.
  Diskuze k filmu Lilo & Stitch
  Vcelku pěkný...
  26.7.14
  Katy86
  reagovat
  Vcelku pěkný film, jako malá jsem ho párkrát viděla, ale nijak extra mě nenadchnul. Má celkem pěknou animaci a je určitým způsobem i kouzelný, ale já jsem se čas od času prostě nudila a zrovna moc nadšená jsem nebyla scénářem. I přes to je to vcelku milý film, který vás ničím neurazí a vy si asi (podle hodnocení) zamilujete.
  Já tenhle film...
  24.3.10
  TroiMae
  reagovat
  Já tenhle film a Stitche miluju (bratr má psa, co vypadá a chová se úplně stejně). Kombinace jediné Stitchovi dovednosti vše zničit s láskou k hudbě Elvise Presleyho z něj dělá ve své podstatě roztomilé zvířátko kousající si nudou nožičky během zoufalého válení sudů. Opět jedna z ojedinělých dekadentních odvážností od Disneyho. Dítě: „Mami, kup mi pejska!“ prodavačka: „Ale tenhle byl ještě ráno mrtvý!“ dítě: „Jo, tak toho chci!“ prodavačka: „Když ho přivezli, byl to přejetý vombat.“ :o)
  Nemůžu jinak,...
  19.1.07
  Vojtas87
  reagovat
  Nemůžu jinak, než 5*! ... Opravdu jeden z mála filmů, u kterých jsem se po celou dobu výsostně bavil! :-D Mohu jen doporučit! Stitch je perfektní postavička!
  Hezký skoro...
  26.4.11
  CityBoyCZ
  reagovat
  Hezký skoro průměrný snímek. Ale něco málo to v sobě má :-)
  Jeden z...
  6.4.13
  KajusaK
  reagovat
  Jeden z nejlepších animáků všech dob. :-)) Miluji postavičku Stitche. Skvělý příběh, fórky. Chvilkama i akční, napínavé. 4* silné.
  Následující