x
  hledat filmy, osoby...
  Kniha džunglí
  74%
  Kniha džunglí
  Žánr: dobrodružný/drama
  Země: USA
  Rok výroby: 2016
  Premiéra v ČR 21.4.2016 v SK 14.4.2016
  Režie: J. Favreau
  Hrají: N. Sethi, B. Murray, B. Kingsley a další
  Kniha džunglí
  trailer02:13
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Kniha džunglí
  Krátký popis filmu Kniha džunglí
  Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem. Šér Chán chce zničit vše, co vnímá jako ohrožení, a Mauglí cítí, že už není v džungli vítán. A tak opouští svůj domov a vydává se na dobrodružnou cestu plnou poznání. Provází ho přísný mentor, pardál Baghíra, a veselý medvěd Balú. Cestou džunglí se Mauglí setká se zvířaty, které to s ním nemyslí vždy dobře. Patří mezi ně krajta Ká, jejíž svůdný hlas a pronikavý pohled hypnotizují člověčí mládě, a marnivý... král Ludvík, který se snaží Mauglího přemluvit, aby mu prozradil tajemství překrásného, leč smrtonosn ého Rudého květu: ohně.
  Popis filmu Kniha džunglí
  Hrdinou filmu je chlapec Mauglí, lidské mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jež si nese jizvy způsobené člověkem. Šér Chán chce zničit vše, co vnímá jako ohrožení a Mauglí cítí, že již v džungli není vítán. A tak opouští svůj domov a vydává se na dobrodružnou cestu plnou poznání. Provází ho přísný mentor, panter Baghíra, a veselý medvěd Balů. Cestou džunglí se Mauglí setká se zvířaty, které to s ním nemyslí vždy dobře. Patří mezi ně krajta... Ká, jejíž svůdný hlas a pronikavý pohled hypnotizují lidské mládě a marnivý král Ludvík, který se sn aží Mauglího přemluvit, aby mu prozradil tajemství překrásného, leč smrtonosného rudého květu: ohně. Hvězdné obsazení doplňuje Lupita Nyong'o, která v původním znění propůjčila hlas přehnaně starostlivé vlčí matce Rakše a Giancarlo Esposito, jež v původním znění mluví vůdce vlčí smečky, Akélu.
  Diskuze k filmu Kniha džunglí
  Graficky...
  26.9.17
  ArsenalEagle
  reagovat
  Graficky naprosto dokonalá výprava. Parádní CGI kousek. Hlavní postavy byly napsány svěže, je zde několik vtipných scén (Balú) a i příběhem to zas tak moc nezaostává. Příjemná oddechová zábava
  Disneovka...
  21.9.17
  MiniRecenze
  reagovat
  Disneovka ,která má tendenci upadat častečně do toho temnějšího zpracovaní,proto dokaže zaujmout jak dítě,tak i dospělého jedince.Svým způsobem se jedná o moderní formu překvapení.CGI zvířat řadím do zdařilého provedení.Celkový příběh má spád od začátku až do konce a nedává prostor k nějaké nudě.Herectví je uvěřitelné a koukatelné i přes zpívané pasáže.Snímek pobaví,mírně šokuje a pěkně se na něj dívá.Film pro celou rodinu.
  PĚKNÉ!!!
  Ale ano
  17.6.17
  mysicka.mys
  reagovat
  Nevěděla jsem úplně, zda to vlastně chci vidět. Pořád mám nejvíc zafixovanou kreslenou Knihu džunglí od Disneyho a mám ji moc ráda, včetně písniček a velké hravosti. Ale nemusíte se bát, Favreau vás vtáhne do děje, zvířata jsou velmi realistická a vy budete obdivovat odvahu jak Muaglího, tak oddanost jeho vlčí mámy Rákši. Balú je klasicky k "sežrání", vlastně ne, on všechno sežere sám! No a král Ludvík je ohromný a skvostný. Takže Mauglímu držíte palce, aby to všechno zmáknul, a najednou, bum, konec, to to uteklo. Po čase se ráda podívám znovu.
  Welcome to the...
  29.5.17
  J.e.r.e.c
  reagovat
  Welcome to the Jungle! Kdybych byl malej kluk, tak bude tohle moje bible. Musím barbarsky přiznat, že knížky od Kiplinga jsem nikdy nečetl, filmy neviděl, takže moje znalosti končily tím, že Mauglí je dítě vychované vlky, a jmény hlavních zvířecích představitelů. Tím pádem tu pro mě všechno bylo nové a neměl jsem potuchy, kam se bude příběh ubírat. Ten nakonec kráčí po již mnohokrát vyšlapaných cestičkách, ale co je na Knize džunglí opravdu fantastické, je její provedení. Takhle nádherně vypadající přírodu a zvířata opravdu nikde jinde neuvidíte! Láskyplnost, s jakou si animátoři a dabéři vyhráli s nepřebernými zástupci indické fauny zasluhuje sáhodlouhý potlesk. Zkrátka, tohle by měl vidět každý, kdo má rád přírodu a zvířata!
  Všechno ostatní už je jen bonusem, ale dokonale fungujícím bonusem. Akce je skvělá, zábavné pasáže jsou vtipné (nebo alespoň nejsou trapné, což je taky dost), ty dojemné nezní falešnými tóny, a nakonec i z příběhu plynoucí ponaučení dává smysl a netrčí z něj jako dikobrazí osten zapíchnutý do zadku. Trochu jsem se bál písniček, ale ty patří spíš mezi highlighty.
  Kterých je tu mimochodem celá řada, třeba hned úvodní nástup Shere Khana, hypnotická chvilka s hroznýšem Kaa, úprk bůvolího stáda, a taky sloni, a opice, a taky ještě...
  80 %
  kniha džunglí
  17.5.17
  buryna10
  reagovat
  Je to perfektní film na který se dá koukat.
  Následující