x
  hledat filmy, osoby...
  24 hodin života
  57%
  24 hodin života
  Žánr: akční/sci-fi
  Země: J.Afr./ Čína/ USA
  Rok výroby: 2017
  Premiéra v EN 26.10.2017
  Režie: B. Smrz
  Hrají: E. Hawke, Q. Xuová, P. Anderson a další
  24 hodin života
  trailer02:10
  24 hodin života
  24 hodin života
  24 hodin života
  24 hodin života
  24 hodin života
  24 hodin života
  24 hodin života
  Krátký popis filmu 24 hodin života
  Poté, co ho experimentální operace přivede na jediný den zpátky k životu, má nájemný vrah Travis Conrad 24 hodin na to, aby se pomstil zločineckému syndikátu, který má na svědomí vraždu jeho ženy i dítěte, a našel vykoupení za své hříchy.
  Popis filmu 24 hodin života
  Bývalý elitní voják Travis Conrad je zničený z nedávné tragické smrti své ženy a syna. V tom se však objeví jeho starý kamarád z armády Jim Morrow s nabídkou, kterou nelze odmítnout. Morrow nyní pracuje pro soukromého vojenského dodavatele Red Mountain, který Travise najme na spáchání velmi nebezpečného atentátu. Travis úkol přijme, ale všechno se příšerně zvrtne poté, co je postřelen a zabit stejně zkušenou agentkou Interpolu Lin Bissetovou. Jenže když už si začínáme myslet, že je s... Travisem amen, probudí se na operačním sále zpátky k životu - v Red Mountain je podroben experimentální léč ebné proceduře, díky níž získá 24 hodin života k dobru... spousta času na to, aby z něj Morrow vypáčil informaci o tom, kde přesně se jejich cíl nachází. Zrazený starým přítelem, Travis se rozhodne utéct, odhodlaný napravit svůj zpackaný život v jediném dni, který mu na Zemi ještě zbývá. Zatímco čas neúprosně běží, vydá se zachránit agentku Interpolu a současně zničit Red Mountain.

  V TV
  StaniceDatumČas
  Prima MAX zítra 02.15 - 04.00
  RTL+ út 4. 4. 01.30 - 05.00
  Diskuze k filmu 24 hodin života
  Snímek je...
  27.11.18
  martin.mickey.stusak
  reagovat
  Nájemný vrah hledá vykoupení poté, co dostane druhou šanci žít. Akční thriller s kapkou nějaké té psychologie v koprodukci s Hongkongem, takže vyznění koncepce snímku je od typické Hollywoodské opět krapet odlišná. Ethan Hawke překvapivě pochopil celý charakter postavy bývalého elitního vojáka Travise Conráda, který má stále trauma především ze smrti své ženy a dítěte. Ale ano, dějová šablona není nic neznámého, ale v tomto případě je scénář skutečně pevný jak skála a Ethan se ho nejen podřídil, ale naprosto skvěle i zvýraznil. Příběh tak není jen o člověku nájemně zabíjejícího lidi, ale i o jeho duševní rovnováze, zadostiučinění a vyrovnání se s danou skutečností. Děj je ve své koncepci naprosto vyrovnaný a vše má v daném jádru svou důležitost. Dramatické a hlavně psychologické chvilky chytí za srdce. Skvělé akční sekvence v popkornové atmosféře působí už spíše pro odlehčení. To vše také podpořeno výbornou kamerou s překrásnými scenériemi. Snímek je brilantní už v tom, že si tu každý najde to své.