x
  hledat filmy, osoby...
  Kryštof 25 let - na Strahově 2017
  Kryštof 25 let - na Strahově 2017
  Žánr: Folk-country / pop
  Kapely: Kryštof, Hodiny, Jelen
  Osoby: Sebastian
  Kryštof 25 let - na Strahově 2017
  Kryštof 25 let - na Strahově 2017
  Krátký popis akce Kryštof 25 let - na Strahově 2017
  K výročnímu koncertu vyjde i druhé 'best of" album kapely nazvané příznačně '25". Bude obsahovat největší hity Kryštof s důrazem na alba vydaná po první výběrovce Poločas. Bonusem budou tři nové písně, které kapela dopilovala na lednovém soustředění. 'Můžeme prozradit, že dvě budou rychlejší a jedna pomalejší, a pracujeme na nich s českými i americkými producenty,' podotýká Krajčo.

  Koncertem na Strahově se naplní slib, který zpěvák dal ostatním členům Kryštofa na začátku... fungování kapely a veřejně jej pronesl v roce 2001 při natáčení vůbec prvního dílu hudebního televizního pořadu Ladí neladí - jednou si zahrát na fotbalovém stadionu.

  Tento formát koncertu je jedním z mála, který si Kryštof ve své vlastní režii ještě nevyzkoušel. Začínal v klubech a kulturácích, vyzkoušel si hraní v divadlech, aulách univerzit i v kinech. Od alba Rubikon vždy s vydáním každého nového řadového alba míří i do vyprodaných hal napříč celou zemí.

  Ostravsko-havířovská kapela v roce 2014 poprvé uspořádala svůj putovní festival Kryštof Kemp, a to v závěru úspěšného období po vydání alba Inzerát. To zahájilo doposud vrcholné období kapely, potvrzené další deskou Srdcebeat a následným velkolepým turné s dvakrát vyprodanou největší domácí koncertní arénou.